Adanada evden eve nakliyat ve adana evden eve taşımacılık sektörünün gelişmesi ve yaygınlaşmasına paralel olarak korsan ve kaçak firmalarda çoğalmaktadır.

Bu korsan firmalar kalitesiz bir nakliyat yapmaktadırlar ve evini taşıtacak insanların eşyalarını çizerek , kırarak veya çalarak mağdur etmektedirler.

Sizde bu problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız anlaştığınız firmayla sözleşmeli veya sigortalı taşıma yapıyor mu diye araştırma yapınız veya bu kriterleri isteyiniz. Bu konuda Çayıroğlu Nakliyat olarak sigortalı ve sözleşmeli taşıma yapmaktayız.

sigortalı taşımacılık

Sigortalı Nakliyat İçin Bilinmesi Gerekenler

Her şeyden önce evinizi taşıyacak firmanın geçmişini araştırınız çünkü bu evden eve nakliyat sektöründe hangi firmanın kartvizitine bakarsanız sigortalı ibaresi geçmektedir Ancak unutmayınız ki hiç bir sigorta şirketi eşyanın taşınması esnasında kırılması veya çizilmesindeki hasarları karşılamamaktadır.

Sigorta işlemi sadece şehirlerarası nakliyatlarda geçerli bir işlemdir şehir içi taşımalarda hukuki haklarınızı güvence altına almanız için firma ile aranızda sözleşme yapınız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  • Ambalajlı Taşımacılık sayesinde eşyalarınız ilk günkü gibi kalır.
  • Güvenli Asansörlü ve Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınız güven altında.
  • Uzman Kadromuz ile Memnuniyet Garantisi
  • Asansörlü ve Avrupa Standartlarında Taşımacılık
  • Daima Yenilikçi ve Lider Firma