Taşımadan Önce Yapılması Gerekenler

Bu yazımızda evden eve nakliyat yaptırmadan önce sizi bilgilendirmek açısından bazı hatırlatmalar yaptık. Sorunsuz bir taşınma işlemi için taşınmadan önce yapmanız gereken işlemleri derledik.

 • Taşınmadan 24 saat önce buzdolabının defrost edilmesi.
 • Bulaşık, çamaşır ve kurutma makinelerinin içlerinin boşaltılması ve hortumlarının sökülmesi.
 • Mutfakta bulaşık bırakılmaması.
 • Elektrikli cihazların fişlerinin çıkarılması.
 • Ütünün içerisindeki suyun boşaltılması.
 • Yanınızda götüreceğiniz kıymetli ve değerli eşyaların hazırlanması.
 • Apartman yöneticileri, site yönetimi ve apartman görevlilerinin taşınma hakkında bilgilendirilmesi.
 • Mümkünse asansörün taşınma sırasında kullanılması için izin alınması (taşınmayı çok hızlandırır).
 • Gazete, ekmek servisinin iptal edilmesi.
 • Taşınma sabahı için evinizin önünde kamyon için park yeri ayrılması.
 • Evcil hayvanlar için gerekli yemek ve malzemenin ayarlanması.
 • Yeni evdeki ilk gün için giyeceklerin yanınızda götürülmesi.
 • Yeni evde elektrik, doğalgaz, su, telefon vb bağlantılarının yapılması için ilgilidairelere dilekçe verilmesi.
 • Taşınmadan bir gün sonra eski evin elektrik, su, telefon gibi aboneliklerin iptal edilmesi.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Farkı Neden Kaynaklanıyor

Adanada evden eve nakliyat fiyatları değişkenlik göstermektedir. Genelde evini taşıtacak insanlar ekonomik bütçelerinden dolayı iyi firma kötü firma ayırt etmeden fiyata odaklanır. Firmaları dolaşmadan, eşyalarını göstermeden fiyat almak isterler ve en ucuz fiyatı kim verir ise o evden eve nakliyat firması ile pazarlık yapmaya başlar.

Bu yanlıştan vazgeçin. Sizlere tavsiyemiz anlaşacağınız Adana Evden Eve Nakliyat Firmalarını evinize davet ederek eşyalarınızı göstermektir ve istediğiniz çalışma sistemini firma yetkilisine anlatmaktır.

Taşınacak mısınız? Aklınızdaki ilk soru fiyat? Aslında ilk sorulması gereken soru Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları içinde hangi firma? sorusudur. Piyasadaki evden eve nakliyat fiyat uçurumları ise sadece kurumsal-kurumsal olmayan firmalar arasında oluşan maliyet farkından kaynaklanmaktadır.

İlk soru fiyat olursa, iyi hizmet cevabını hiç bulamayabilirsiniz. Sık rastlanan “müşteriye piyasanın çok altında fiyat verme” birçok firma için bir sorun haline gelerek firmaların işlerini sarsıntıya uğratmıştır. Belirli bir düzen içerisinde ilerlemesi gereken evden eve nakliyat fiyatlarında tabi ki çok düşük miktarlarda fiyat vermemek gerekir. Harcanacak malzeme, yakıt, işçilik, mesafe, kat sayısı, asansör vb. etkenler yönlendirir piyasayı. Bu etkenlere uymayıp fiyat çıkardığımız zaman ise piyasanın altına düşer ve zararına çalışmış oluruz.

Çayıroğlu Nakliyat siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyat ve sorunsuz nakliyat hizmeti sunuyor.

Profesyonel nakliyat kadromuz ile öncelikle Adana, sonrasında tüm şehirlerde bütçenize uygun ücret ile nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Firmamız Adana merkezlidir. Fakat geniş araç yelpazemiz ile tüm şehirlere nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Evden eve naklyat fiyatlarını etkileyen bir çok parametre bulunmaktadır. Örneğin taşımacılık işlemleri esnasında asansör kullanılacak mı? Burada kastedilen binanın asansörü değildir. Çünkü asansör ekstra bir maliyettir taşımacılık fiyatı belirlerken.

Ambalajlama , eşyalara sigorta yapılması da evden eve nakliyat fiyatları konusunda etken bir maddedir.

Gelelim en önemli etkiye. Özellikle şehirlerarası taşımacılık fiyatını etkileyen unsur. GERİ DÖNÜŞ POTANSİYELİ. Burada tarih çok önemli. Örneğin müşteri 10 Nisan tarihinde İstanbul şehrinden Adana şehrine taşınmak istiyor. Fiyat soruyor. Şimdi bu durumda İstanbul şehrinde yük boşaltmış ve Adana şehrine boş dönmek isteyen bir nakliyat firması size en güzel fiyat teklifini verecektir. İşte buna biz geri dönüş potansiyeli var diyoruz ve fiyatı ona göre veriyoruz.

Çayıroğlu Nakliyat firması ise tüm Türkiye’ye taşıma yaptığı için genelde her şehirde geri dönüş potansiyeli olan aracı bulunuyor ve bütçenize uygun fiyatı sizlere sunuyor. İşte işin sırrı burada.

Bu yüzden sizde hemen bütçenize uygun fiyatlar ile taşınmak için tıklayın karşınıza çıkan forma taşınma tarihinizi ve durumunuzu anlatın. Bizde sizden gelen bilgilere göre araçlarımızı kontrol edelim. En Uygun teklifi size verelim.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
 • Ambalajlı Taşımacılık sayesinde eşyalarınız ilk günkü gibi kalır.
 • Asansör firmamıza ait olup diğer birçok firma bizden kiraladığı için üzerine kar koyuyorlar.
 • Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınız güven altında.
 • Uzman Kadromuz ile Memnuniyet Garantisi
 • Asansörlü ve Avrupa Standartlarında Taşımacılık
 • Daima Yenilikçi ve Lider Firma

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama Tablosu tam bir saçmalıktır

İnternette evden eve taşımacılık fiyat hesaplama yada şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat hesaplama tablosu şeklinde arama yapanlara şahit olduk. Böyle bir tablo size yanlış sonuçlar verir. Diyeceksiniz ki en azından fiyat konusunda bir fikrimiz olur tam anlamıyla doğru olmasa da. Hayır. Böyle bir tablodan çıkacak sonuç ile ekspertize gelindiğinde çıkacak sonuç arasında çok uçuk fiyat farkları olacaktır. Piyasadaki evden eve nakliyat fiyat uçurumları ise sadece kurumsal-kurumsal olmayan firmalar arasında oluşan maliyet farkından kaynaklanmaktadır.

Olması gereken Evden Eve Nakliyat Firmalarını evinize davet ederek eşyalarınızı göstermektir ve istediğiniz çalışma sistemini firma yetkilisine anlatmaktır.

Peki Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama Tablosu fiyasko ise nasıl fiyat edineceğiz?

Öncelikle şunu belirtmek gerekli. Evden eve naklyat fiyatlarını etkileyen tek bir tablo olamaz. Evden ve nakliyat fiyatını etkileyen çok sayıda parametre bulunmaktadır.  Şimdi bunlara değinelim.

Taşımacılık işlemleri esnasında asansör kullanılacak mı? Burada kastedilen binanın asansörü değildir. Çünkü asansör ekstra bir maliyettir taşımacılık fiyatı belirlerken. Fakat bizim için değil çünkü asansör firmamıza ait.

Ambalajlama , eşyalara sigorta yapılması da evden eve nakliyat fiyatları konusunda etken bir maddedir. Ambalajlama var, Uzman Ambalajlama var. Resim Galerisi sayfamızadan ambalajlama resimlerine göz atabilirsiniz.

En önemlisi taşınma tarihi. Özellikle şehirlerarası taşımacılık fiyatını etkileyen unsur. GERİ DÖNÜŞ POTANSİYELİ. Burada tarih çok önemli. Örneğin müşteri 10 Nisan tarihinde İstanbul şehrinden Adana şehrine taşınmak istiyor. Fiyat soruyor. Şimdi bu durumda İstanbul şehrinde yük boşaltmış ve Adana şehrine boş dönmek isteyen bir nakliyat firması size en güzel fiyat teklifini verecektir. İşte buna biz geri dönüş potansiyeli var diyoruz ve fiyatı ona göre veriyoruz.

Çayıroğlu Adana evden eve Nakliyat firması ise tüm Türkiye’ye taşıma yaptığı için genelde her şehirde geri dönüş potansiyeli olan aracı bulunuyor ve bütçenize uygun fiyatı sizlere sunuyor. İşte işin sırrı burada.

Bu yüzden sizde hemen bütçenize uygun fiyatlar ile taşınmak için tıklayın karşınıza çıkan forma taşınma tarihinizi ve durumunuzu anlatın. Bizde sizden gelen bilgilere göre araçlarımızı kontrol edelim. En Uygun teklifi size verelim.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

 • Ambalajlı Taşımacılık sayesinde eşyalarınız ilk günkü gibi kalır.
 • Asansör firmamıza ait olup diğer birçok firma bizden kiraladığı için üzerine kar koyuyorlar.
 • Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınız güven altında.
 • Uzman Kadromuz ile Memnuniyet Garantisi
 • Asansörlü ve Avrupa Standartlarında Taşımacılık
 • Daima Yenilikçi ve Lider Firma

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfamızda evden eve nakliyat konusunda ziyaretçilerimiz tarafınadan sık sık sorulan sorular ve merak ettiklerinizi cevapladık. Bunun dışında sormak istediğiniz sorularınız için müşteri memnuniyet formumuzu kullanabilirsiniz

Çalışan personel firmanızın sürekli personeli mi?

Evet devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. Dışarıdan günlük eleman çalıştırılmamaktadır.

Ortalama bir ev taşıması için kaç personel çalıştırmaktasınız?

Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir fakat ortalama bir ev taşıması için 4 eleman ile çalışılmaktadır.

Taşıma esnasında olası problemler için sigorta yapıyormusunuz?

Normal şartlarda taşıma sigortası opsiyoneldir yani size bağlıdır fakat eşyalar bizim sigorta güvencesindedir. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.

Mobilyaları söküp, yeniden kuruyor musunuz?

Firmamız çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı şayet bölgede sahip olunan modüler sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir.

Çok alakasız fiyatlar alıyoruz, neden acaba?

Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma.

Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evdeneve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır.

Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilceği optimum fiyatı sunmaktadır.

Araçlarınız hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.