Şehirlerarası taşımacılık yapacak firmanın kaliteli ve güvenilir olması gerekir ama ne yazıkki evden eve nakliyat sektöründe korsan firmalar ve komisyonculuk yapan insanlar yüzünden müşteriler mağdur olmaktadır. Burda önemli olan husus şudurki anlaştığınız veya anlaşıcağınız firmanın şehirler arası taşımacılık yapacak kapasitesi araç elemanı varmı nakliyatı kendi araçlarıylamı yoksa kiralık araçlarlamı yapıyor iyice araştırın.

Şehirlerarası nakliyatın bir önemli unsuruda eşyaların profesyonel bir ekip tarafından paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır çünkü her eşyanın kendine göre bir ambalajlama şekli vardır. Diğer hususta firmanın sizle anlaştığı günde gelecekmi yada eşyaları 24 saat içinde teslim edebilecekmi çünkü duyuyoruz eşya yüklendikten sonra nerdeyse 1 haftayı bulan zaman diliminde teslim eden firmalar olduğunu biliyoruz.

Ve son olarak anlaştığınız firmanın personel sayısı yeterlimi yükleme adresinde yükleme yapan elemanlar eşyaları teslim etmeye diğer şehire gidiyormu yoksa kiralık elemanlarmı tutuluyor araştırın. Çayıroğlu evden eve nakliyat şehirler arası nakliyat kapsamında tüm türkiyede hızlı, güvenli,zamanında ve kendi elemenlarıyla müşterilerinin eşyalarını evlerine teslim ederek sıkıntısız ve stressiz bir taşınma sunar.

adana şehirlerarası taşımacılık
Adana Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyatda Bilinmesi Gerekenler

Eşyalarınızı şehirlerarası taşıma yaptıracaksınız doğal olarak firma araştırmasına başladınız. A firmasına gittiniz size misal olarak Adana’dan İstanbula 4000 TL fiyat verdi. B firmasına gittiniz size 2000 TL fiyat verdi. Şimdi bu kadar uçuk fark niye çıktı diye şaşırdınız sebebi şu A firması tam anlamıyla profesyonel çalışıyor kendi elemanları ve araçlarıyla nakliyatı gerçekleştiriyor. Dışarıdan günlük kiralık eleman kiralık kamyon tutmuyor söz verdiği zamanda nakliyatı gerçekleştiriyor.

Gelelim B firmasına ilk günden yalan söylemeye başlar işi başkasına kaptırmamak için fiyatı yapamıyacağı kadar dibe çeker çünkü mantığı şudur. Ben işi aldım taşınma gününe kadar dışarıdan bir firma gelir 200- 300 komisyonumu alırım işi ona devrederim eşya kırılmış çizilmiş umrumda olmaz der. Peki ya kiralık kamyon veya firma bulamazsa o zaman abi kamyonum arızalandı cenazem var hastayım sen başının çaresine bak diyecektir ve sizi mağdur edecektir. İşte fiyat farkları bu yüzden çıkmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  • Ambalajlı Taşımacılık sayesinde eşyalarınız ilk günkü gibi kalır.
  • Güvenli Asansörlü ve Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınız güven altında.
  • Uzman Kadromuz ile Memnuniyet Garantisi
  • Asansörlü ve Avrupa Standartlarında Taşımacılık
  • Daima Yenilikçi ve Lider Firma