Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfamızda evden eve nakliyat konusunda ziyaretçilerimiz tarafınadan sık sık sorulan sorular ve merak ettiklerinizi cevapladık. Bunun dışında sormak istediğiniz sorularınız için müşteri memnuniyet formumuzu kullanabilirsiniz

Çalışan personel firmanızın sürekli personeli mi?

Evet devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. Dışarıdan günlük eleman çalıştırılmamaktadır.

Ortalama bir ev taşıması için kaç personel çalıştırmaktasınız?

Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir fakat ortalama bir ev taşıması için 4 eleman ile çalışılmaktadır.

Taşıma esnasında olası problemler için sigorta yapıyormusunuz?

Normal şartlarda taşıma sigortası opsiyoneldir yani size bağlıdır fakat eşyalar bizim sigorta güvencesindedir. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.

Mobilyaları söküp, yeniden kuruyor musunuz?

Firmamız çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı şayet bölgede sahip olunan modüler sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir.

Çok alakasız fiyatlar alıyoruz, neden acaba?

Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma.

Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evdeneve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır.

Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilceği optimum fiyatı sunmaktadır.

Araçlarınız hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir